פירושן של מילים בכתיבה יוצרת

האם פעם עצרתם לרגע וחשבתם מהו הפירוש של מילה שאנו משתמשים ביום יום? 

ולא… אני לא מתכוונת לפירוש מבחינת מה אומרת המילה בשימושה, אלא אני מתכוונת לפירוש בקונטקסט הרגשי והשימושי שלה בתכנים סיטואציות מסוימות בחיים, סיפורים, סרטים, שירים ועוד.

ממה שאנחנו מכירים מילים הם חלק מהשפה שלנו אם אנו משתמשים בהם בצורה התחבירית לשונית או אם אנו משתמשים בהם לצורך "סלנג" בשפה היומיומית ברחוב.

בקורס כתיבה יוצרת אנו משתמשים במילים בכדי לפענח את פירושם לצורך שימוש בכתיבה האומנותית שלנו לצורך יצירת חיים חדשים ועולם חדש ומיוחד שרק אנחנו יכולים ליצור דרך המחשבה שלנו ודרך הרגשות שלנו והחוויות שצברנו עד כה בחיינו הפרטיים או לא בהכרח מחיינו הפרטיים והאישיים אולי דווקא מהמקום של צבירת החוויות שלא שכחנו שצברנו מסרט שראינו והכנסנו את עצמנו לנעלי הדמויות שראינו שהשתתפו והוצגו בסרט או בשיר שהקשבנו לו. הרבה פעמים ניתן למצוא את עצמנו מתחברים לסיפור של דמות מסרט או משיר או רק לטקסט של השיר בגלל העוצמה החזקה שמתבטאת מבחינה רגשית שכותב השיר רצה להעביר לקהל שלו או לדמות אחרת שכתב לה את השיר הזה.

בקורס כתיבה יוצרת אנו לומדים להיכנס לכל מילה ומילה ולהביא את עצמנו בתוכה ולחשוב באילו אסוציאציות אנו משתמשים במילים הללו בחיינו, למה אנחנו משמשים דווקא במילה הזאת, האם אין למילה זאת תחלופה למילה אחרת לשימוש? מה הכוח שיש למילים במשמעותן מה מבטאות המילים הללו בהקשר לסיטואציות שאנו נתקלים בהם בעולם הדמיון, האם יש שוני או דברים דומים בהקשרי המילים שאנו רוצים להשתמש בכתיבה יוצרת בין המילים שבעולם הדמיון שלנו לבין העולם המציאותי שבחוץ?

ישנן המון דרכים יפות ומעניינות להסתכל על פירושן של מילים בקורס כתיבה יוצרת וללא ספק קורס כתיבה יוצרת הוא אחד הקורסים המעניינים ביותר שתלכו ותחשפו אליו בגלל התובנות שאיתן תצאו ובגלל שתמצאו את עצמכם פתוחים לדרך חדשה בחייכם שתוביל אתכם לצאת למסע שבכלל לא חשבתם עליו שתיקחו אתכם לחייכם במציאות.

שתף עם החברים:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest