איזה ניסיון המורה לפיתוח קול שלכם צריך בכדי שתדעו שאתם בידיים טובות?

אני מורה לפיתוח קול בכפר סבא מזה כבר 6 שנים, יוצרת, זמרת, כותבת שירים מלחינה ומתופפת.

מגיל מאוד קטן ידעתי שאני רוצה להיות זמרת יוצרת בחו"ל ולהעביר את הידע שיש לי במוסיקה ובשירה לאחרים שגם מאוד אוהבים לשיר כמוני.

הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לדעת על המורה לפיתוח קול שלכם בכדי להיות בטוחים שאתם בידיים טובות זה: 

  • האם יש לו יכולת ללמד אתכם ברמה מקצועית למגמות המוזיקה השונות בתיכונים?
  • האם הוא בונה את הביטחון העצמי שלכם ומפרה אותו בשיעורי פיתוח קול ומעצים אתכם בחוויות?
  • האם הוא שולח אתכם לאודישנים לתוכניות הטלוויזיה השונות
  • והכי חשוב, האם הוא מקשיב ומכיל אתכם בתור התלמידים לפיתוח קול שלו/ה?

חוג פיתוח קול בכפר סבא הוא חוג אשר מפרה בתרגילים מגוונים ומעשירים ללמידת נושא השירה על ידי תרגילי חימום קוליים, תרגילי פיתוח שמיעה קוליים, תרגילי תיאוריה מוזיקלית, תרגילי טכניקה לפיתוח קול, שירה נכונה ושימוש בטכניקה ויישומה על שירה של שירים שאתם אוהבים, התפתחות בידע ולמידה של שירה בסגנונות מוזיקליים שונים החל מבלוז, רוק, פופ, ג'אז, סול ועוד ועוד.

כל התכנים הללו גורמים לתלמידי פיתוח קול בחוג פיתוח קול בכפר סבא לרכוש ניסיון תאורתי וגם מעשי בחשיפה לבמה ולחיים האמתיים של הזמרים והזמרות בתעשיית המוזיקה.

חשוב לדעת כי חוץ מחוג פיתוח קול בכפר סבא, רצוי לעבוד על פיתוח קול לא רק בשיעורים פרטיים לפיתוח קול אלא גם בעבודה בצוות משותף, כלומר, במקהלות, תזמורות, שירה עם להקה, ללכת לשיר בבמות פתוחות בכל מני פאבים, כלומר, לצבור כמה שיותר ניסיון.

אני בתור זמרת יוצרת מנוסה תמיד מעודדת את תלמידיי לפיתוח קול בחוג פיתוח קול בכפר סבא שאני מעבירה ללכת ולחוות כמה שיותר חוויות כאלו בנוסף לשיעורים איתי ולא כתחליף כי זה מעצים את הביטחון העצמי שלהם בתור זמרים והכי חשוב נותן להם את הכלים לעבודה בצוות בתוך להקה.

חשוב לי גם לתת את הניסיון באולפני ההקלטות ולכן כחלק מחוג פיתוח קול ישנם לפחות פעמיים בשנה התמודדות עם הקלטת שירה באולפני ההקלטות בכדי לדעת איך שרים נכון עם מיקרופון באולפן ההקלטות, איך שרים נכון עם מיקרופון בחדר החזרות ובהופעות.

שתף עם החברים:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest